Noteikumi

LIETOŠANAS NOTEIKUMI.

   Laika gaitā mēs varam mainīt uz Vietnes izmantošanu attiecināmos noteikumus. Izmantojot Vietni pēc šādu izmaiņu veikšanas, Jūs piekrītat sekot un būt saistīts ar šiem noteikumiem un jebkurām tajos veiktajām izmaiņām. Laika gaitā mēs var izmainīt, pārvietot, dzēst vai papildināt mūsu Vietnes atsevišķas daļas.

  Jūs piekrītat, ka LoveGame var nosūtīt Jums elektroniskā pasta ziņojumus ar mērķi informēt Jūs par izmaiņām vai papildinājumiem Vietnē, par jebkuru no LoveGame produktiem un pakalpojumiem, vai citos līdzīga veida nolūkos pēc LoveGame ieskatiem.

Distances līgums.

   Apstiprinot šos noteikumus Jūs piekrītat distances līguma noteikumiem.

   Slēdzot distances līgumu Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas, ja neesat vienojušies ar pārdevēju par garāku termiņu.Ja prece ir pasūtīta ar pēcmaksu, Jums tā ir jāsaņem no kurjera vai pasta nodaļā un tad jānosūta atpakaļ uz veikalu.

   Distances līgums ir vienošanās starp patērētāju un pārdevēju vai pakalpojuma sniedzēju, pamatojoties uz pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja piedāvājumu ar adresēta vai neadresēta iespieddarba, tipveida vēstules, kataloga, presē publicētas reklāmas, kurai pievienots pasūtījuma kupons, telefona, faksimila, Interneta, elektroniskā pasta, televīzijas, radio un citu informācijas nosūtīšanas vai pārraidīšanas līdzekļu starpniecību (Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta pirmā daļa).

Mēs piedāvajam divus maksājuma veidus un divus piegādes veidus.

1.0. Bankas pārskaitijums,(Pēc pasūtijuma saņemšanas uz jūsu E-pasta adresi nosūtīsim rēķinu apmaksai)*

       *Pēc rēķina izsūtīšanas prece tiek rezervēta uz trīs dienām!!!

1.1. PayPal,ērtākais maksājuma veids pasaulē.

1.2. Iespējama bezmaksas piegāde Valmierā iepriekš zvanot pa telefonu +371 26627671 vai +371 22168576

2.0. Pasta izmaksas Latvijas teritorijā ar Latvijas pasta starpniecibu 3.00Euro

2.1. Pasta izmaksas ES teritorijā ar Latvijas pasta starpniecību 3.00Euro

2.2  Sūtīšanas izmaksas izmantojot pakomātu Omniva 2.99Euro

SĀKUMS / LAPAS KARTE / PIEGĀDE / PRECES ATGRIEŠANA / PRIVĀTUMS / NOTEIKUMI / PAR MUMS / KONTAKTI