LEGO Dimensions Sākuma Paka (Jauna)

LEGO Dimensions Sākuma Paka (Jauna)
LEGO Dimensions Sākuma Paka (Jauna)
Vecuma Ierobežojums: 09+
Produkta Kods: Xbox 360
LoveGame Punkti : 25
Pieejamība: Nav Noliktavā
Cena: 34.99EUR
Bez PVN: 28.92EUR
Cena LoveGame Punktos: 3499
Daudzums:   Nav Noliktavā   - jeb -   Pievienot Vēlmju Sarakstam
Pievienot Salīdzināšanai

LEGO® DIMENSIONS ™ Sākuma pakā ir viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu episkus piedzīvojumus, kas piepildīti ar ikoniskām pasaulēm un uzticamiem sabiedrotajiem, kā jūs to nekad agrāk neesat redzējuši. Izveidojiet Batman ™, Wyldstyle ™ un Gandalf ™, pēc tam piestipriniet tos īpašajiem LEGO Rotaļlietu tagiem un novietojiet tos uz LEGO Rotaļlietu Padomītes, izmantojot LEGO Gateway, lai uzsāktu spēli. Pievienojiet Batmobile ™, lai spēlētu citas spēles, un pārveidojiet to uz Batblaster vai Sonic Batray, lai uzlabotu tā īpašās spējas. Multigalatiskas puzles, plus izaicinājumi un ienaidnieki, ar ko cīnīties. Savāciet fanu mīļoto zīmolu līmeņus, komandas un izklaides pakas, kurās ir raksturīgas rakstzīmes un rediģējami sīkrīki. Šajā startera komplektā ietilpst uzbūvētie Batman, Wyldstyle un Gandalf minifigūras,portāls un pati video spēle.

    
Ietver izstrādājamus Batman ™, Wyldstyle ™ un Gandalf ™ minifigūras un 3 vienā 1 Batmobile ™, katrā no tiem ir noņemama LEGO® rotaļlietu birka.
    
Pārveidojat 3 vienā 1 Batmobile ™ uz Batblaster un Sonic Batray papildus spēļu spējām.
    
Tajā ietilpst Batmana Batarang, Wyldstyle relikvijas skeneris un Gandalfa burvju nūja.
    
Aktivizējiet Betmena īpašo satvērēju, Bumerangu un Stealth spējas; Wyldstyle Relic Detector, Acrobat un Master Build spējas; un Gandalfa, burvju vairoga un apgaismošanas spējas, lai atminētu mīklas un pārvarētu ienaidniekus.

Rakstīt Atsauksmi

Tavs Vārds:


Tava Atsauksme: Note: HTML is not translated!

Vērtējums: Turies Pa Gabalu           Rekomendēju

Ievadi kodu zemāk norādītajā ailē:SĀKUMS / LAPAS KARTE / PIEGĀDE / PRECES ATGRIEŠANA / PRIVĀTUMS / NOTEIKUMI / PAR MUMS / KONTAKTI